Krāsai ir nozīme

Ieteicams izvēlēties savai horoskopa zīmei atbilstošās sveces krāsas:

Sarkanas sveces: Pārmaiņu un drosmes krāsa. Dod enerģiju, atjauno spēkus, uzlabo pašsajūtu. Tās var palīdzēt kritiskās dzīves situācijās, strīdos, atbrīvoties no slimībām, risināt mīlestības problēmas un spēcināt apņēmību. (Auns – sarkana svece. Skorpions – tumši sarkana vai indigo krāsas svece.)

Zilas sveces: Varas, taisnīguma un karjeras krāsa. Lieto dvēseles problēmu risināšanai. Arī tad, ja pārņem bailes, izmisums, šaubas vai tiek izjusts kāds cita veida psiholoģisks diskomforts. Zilas sveces dod līdzsvaru un morālo noturību. (Svari)

Zaļas sveces: Mīlestības, dziedināšanas un dabas pasaules krāsa. Palīdz risināt finansiāla rakstura problēmas, ievieš skaidrību, kārto samezglotas dvēseles problēmas, stimulē pašapziņas veidošanos un nomierina. Zaļa svece mudina uz neatkarību. (Jaunava)

Baltas sveces: Jauna sākuma un enerģijas krāsa. Savalda nepacietību, palīdz palielināt iekšējos virzošos spēkus un pareizi realizēt uzkrāto pieredzi. Dod vistīrāko enerģiju. Balta svece veicina jūtīgumu. (Zivis)

Oranžas sveces: Laimes, veselības, līdzsvara un dzīves jēgas krāsa. Samazina grūtību un problēmu smagumu, nomāc raizes, stimulē garīgu izaugsmi. (Strēlnieks)

Dzeltenas sveces: Saskares, zināšanu apguves un ceļojumu krāsa. Aizdzen baiļu sajūtu, nomierina dvēseli un liek skaidri apjaust, ka pat kļūdas satur sevī kādu racionālu kodolu, kas var dot lielisku izdevību pozitīvam iznākumam. (Arī strēlnieks)

Zelta sveces: Ilgstošu centienu un labklājības krāsa. Apgaismo ceļu uz laimi. Tās aizsargā pret dzīves likstām un palīdz pārvarēt dažādus šķēršļus. Zelta krāsas svece rosinās vīrišķību. (Lauva)

Sudraba sveces: Slepenu vēlmju krāsa. Veicina pašapmāna atklāšanu, izkliedē ilūzijas un maldus, palīdz tos pārvarēt. Sudraba krāsas svece palīdzēs atklāt iekšējos talantus, potences. (Vēzis)

Melnas sveces: vainas izjūtas vai nožēlas krāsa.

Brūnas sveces: mājas, finanšu, īpašumu krāsa. Brūna vai melna svece rosinās kārtības mīlestību, sistemātiskumu. (Mežāzis)

Rozā sveces: salabšanas, bērnu un ģimenes krāsa. Rozā svece veicinās pacietību, iecietību. (Vērsis)

Pelēkas sveces: kompromisa, noslēpumu glabāšanas krāsa. Gaiši pelēka svece dos spēju pielāgoties situācijām. (Dvīņi – gaiši pelēka svece)

Violetas vai tumši zilas sveces veidos individualitāti. (Ūdensvīrs)